Wydarzenia - Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach

Przejdź do treści

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o przyprowadzanie i odbieranie dzieci z oddziałów przedszkolnych zgodnie z deklaracjami. Na podstawie Państwa deklaracji zaplanowano pracę oddziałów przedszkolnych zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Bowiem pod opieką jednego wychowawcy może być max 25 dzieci. Proszę o bezwzględne stosowanie się do tego zalecenia.
Dyrektor Rena Rospond

Szanowni Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych.
W trosce o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Waszych dzieci od 5 października obsługa szkoły i wychowawcy przedszkolni będą przebywać na terenie placówki w maseczkach. Stosujemy się do reżimu sanitarnego i zasad dot. COVID – 19 – dezynfekujemy pomieszczenia, zabawki,  myjemy ręce, wietrzymy sale, itp. Prosimy o stosowanie się do zasad obowiązujących w naszej placówce  i w związku z czerwoną strefą, w której się znaleźliśmy,  prosimy od poniedziałku 5 października  o przyprowadzanie dzieci 5 – 6 letnich do grup w maseczkach. Dzieci bowiem w przestrzeni wspólnej i podczas zabawy, gdy nie możemy zachować dystansu 1,5 m,  będą przebywały w Sali przedszkolnej w maseczce.
Dyrektor szkoły Rena Rospond


Dyrekcja Szkoły Podstawowej zaprasza na zebranie z rodzicami oddziału przedszkolnego w poniedziałek 31.08.2020r.  o godzinie 17:00:
grupa 0A  sala nr 4 na parterze, wejście od boiska  – Pani Wojtyca Halina
grupa 0B  sala nr 5 na parterze, wejście od boiska -  Pani Anna Pasternak
grupa 0C sala nr 10 wejście główne od strony OSP – Pani Elżbieta Pszczoła
grupa 0D sala nr 12 wejście główne od strony OSP – Pani Gabriela Kurowska
grupa 0E sala nr 13 wejście główne od strony OSP – Pani Beata Tomaszewska
Przy wejściu na teren szkoły dezynfekujemy ręce, zakładamy maseczki , na zebraniu zachowujemy dystans społeczny.
Dyrekcja Szkoły
Wróć do spisu treści