Nasze osiągnięcia - Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach

Przejdź do treści
Nasze osiągniecia

Uczniowie wpisani do Złotej Księgi w roku szkolnym 2019/2020:
Uczniowie z najwyższą średnią:
Klasy IV – VII
Julia Woźnica – 5,86 (kl. VII a)
Klasa VIII
Mateusz Mirek – 5,79
Klasa IV:
1.      Maja Pitala – 5,82
2.      Hubert Pasionek – 5,55
3.      Adrianna Pszczoła – 5,55
4.      Anna Szewczyk – 5,55
5.      Jakub Wójciak – 5,36
6.      Kornelia Burtan – 5,27
7.      Aleksander Raczek – 5,27
8.      Angelika Radomska – 5,27
9.      Nikola Trzepacz – 5,18
10. Zuzanna Nawała – 5,0
11. Olaf Bartosz – 4,91
12. Oskar Proszek – 4,91
13. Maja Chlebda – 4,82
14. Katarzyna Wilk – 4,82
Klasa V a:
1.      Amelia Mroczka – 5,26
2.      Diana Jankowska – 5,08
3.      Kacper Klisz – 5,08
4.      Oliwia Szymska – 5,08
5.      Nikola Pachacz – 5,0
6.      Jowita Sala – 5,0
7.      Mika Zuzanna – 4,92
8.      Daria Sobczak – 4,92
9.      Antoni Pasionek – 4,92
10. Tomasz Głodowski – 4,83
11. Marta Łukawska – 4,83
Klasa V b:
1.      Magdalena Chlebda – 5,33
2.      Zuzanna Wójciak – 5,33
3.      Jagoda Chlebda – 5,25
4.      Magdalena Nyk – 5,25
5.      Marcelina Pitala – 5,17
6.      Eliza Kuś – 4,92
7.      Gabriela Kruczek – 4,83
8.      Nadia Papiernik – 4,82
9.      Natalia Pitala – 4,75
10. Nikola Kunicka – 4,75
Klasa VI a:
1.      Arlena Matoga – 5,83
2.      Emilia Pitala – 5,67
3.      Anna Cholewa – 5,33
4.      Natalia Kyrcz – 5,25
5.      Miłosz Letmanowski – 5,08
6.      Aneta Postawa – 5,08
7.      Julia Sala – 5,08
8.      Norbert Stawowy – 5,08
9.      Martyna Wójciak – 5,08
10. Aleks Baranik – 5,0
11. Przemysław Bujas – 5,0
12. Natalia Skoczylas – 5,0
13. Gabriel Piska – 4,92
14. Amelia Solawa – 4,92
15. Wiktor Fijał – 4,83
16. Aleksandra Iskra – 4,83
17. Emilia Markiewicz – 4,83
18. Mateusz Puto – 4,83
Klasa VI b:
1.      Weronika Moskwa – 5,25
2.      Kornelia Ruman – 5,25
3.      Franciszek Niemiec – 5,17
4.      Dawid Pyrdoł – 5,0
5.      Szymon Sala – 5,0
6.      Karolina Grabowska – 5,0
7.      Mirosław Litwa – 4,92
8.      Dariusz Szilder – 4,92
9.      Zuzanna Ożóg – 4,92
10. Aleksandra Piotrowska – 4,83
11. Zuzanna Wróblewska – 4,75
12. Weronika Kozak – 4,75
Klasa VII a:
1.      Julia Woźnica – 5,86
2.      Gabriela Pasionek – 5,43
3.      Mateusz Pytlik – 5,36
4.      Tomasz Kruczek – 5,36
5.      Ignacy Miśkiewicz – 5,36
6.      Anna Sala – 5,07
7.      Bartłomiej Fita – 5,07
8.      Joanna Sala – 4,93
Klasa VII b:
1.      Weronika Wajda – 4,93
2.      Natalia Bednarz – 4,85
3.      Bruno Sobczak – 4,79
4.      Kosma Sobczak – 4,79
Klasa VIII:
1.      Mateusz Mirek – 5,79
2.      Gabriela Kruczek – 5,36
3.      Aleksandra Bułat – 5,29
4.      Martyna Raczek – 5,14
5.      Wojciech Kyrcz – 5,07
6.      Magdalena Zawiska – 5,0
7.      Nina Kleszcz – 4,93
8.      Dawid Łętocha – 4,86
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Uzyskanie przez uczniów osiągnięć dydaktyczno – wychowawczych w roku szkolnym 2018/19




Wróć do spisu treści